Kıbrıs Yol Tarifi - Nasıl Gidilir

Kıbrıs tatil yöresine ne kadar mesafede olduğunuzu gösteren, Kıbrıs ulaşımı hakkında bilgi veren, Kıbrıs yolculuğu ile ilgili görüşlerinizi paylaşabileceğiniz Kıbrıs tanıtım sayfası.
 
 
İstanbul, Ankara, İzmir ve Antalya gibi şehirlerden uçakla, Mersin merkez veya Silifke Taşucu'ndan feribotla gidilebiliyor.

Kıbrıs'a; Adana, Antalya, Hatay hareketli Borajet uçuşları ile de ulaşabilirsiniz.

 
 
 
 
Hareket Noktası :     Varış Noktası : Kıbrıs
 
Gezgin Yorumları
 
Merhaba ben 7 senedir Kıbrıs'tayım. Burada en büyük sorun bence kiralar. Girne'de kiralar Sterlin ile mesela. Ulaşım da çok büyük sorundu, havaalanındaki taksiler sizi en az 120 TL'ye götürüyorlar mesela, fakat bu soruna pickupnorthcyprus iyi el attı bence. Sürekli kullandığım mükemmel bir hizmet, http://www.pickupnorthcyprus.com'a girip gelmeden önce rezervasyon yapın mutlaka; havaalanından veya nereden isterseniz sizi alıp 15-18.5 TL'ye taksi hizmeti veriyorlar, tek kişi olsanız bile. Üstelik bekleme derdi yok, kapıdan kapıya güvenilir bir hizmet. Yazın ise sıcak inanılmaz. :)
Berna Arikan l 30 Mart 2015, Pazartesi 22:06 l  
 
 
Peki Kıbrıs hakkında sen neler düşünüyorsun?

 

Kıbrıs Ulaşım - Yol Tarifi

Siz de Kıbrıs için bir öneri ekleyin
Ercan Havalimanı
Ercan Havalimanı
Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin dünyaya açılan penceresi Ercan Havalimanı, Sivil Hava Trafiği'ne 3 Şubat 1975 tarihinde açıldı. İlk uçuşu mevcut eksi pistte F28 tipi 65 kişilik jet yolcu ile gerçekleşen [Yazının Devamı]

Diley Kuru - 17 Şubat 2015, Salı - Yorum Sayısı : 0
 
 
En Çok Beğenilen Oteller
 
En Çok Yorumlanan Oteller
 
En Çok Beğenilen Mekanlar
 
 
 
Alternatif bir tatil için gezginlerin Kabak Koyu hakkındaki görüşlerini okuyabilir, kendi görüşünüzü paylaşabilirsiniz.

Tarihi eserleri, bol çeşitli salatası ile Karadeniz'e açılan Amasra'yı gezmek için Amasra turları sayfamıza bir göz atın.

Marmaris'te gece hayatı hakkında gezginlerin görüşlerinden faydalanmak için Marmaris Barlar Sokağı sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Seyahat Tüyoları